Morgendienst ; met Ds. J. de Kok

Morgendienst ; met Ds. J. de Kok

  • Datum: 16 feb 2025 • 9:30–10:30
  • Locatie: Grutte Tsjerke
  • Plaats: Kollumersweach

Vanmorgen is onze voorganger Ds. J. de Kok

Meekijken/terugkijken Kijk mee via Kerkdienstgemist of via YouTube

Collecte (ook Digitaal mogelijk)

De eerste collecte is bestemd voor: ZWO is bestemd voor: noodhulp en rampenpreventie in Ethiopië. (zie hieronder 1)
De tweede collecte is bestemd voor: Onderhoud orgel
De derde collecte(deur) in de maanden januari en februari is bestemd voor het medische complex Nachalat Eran in Israël.( zie hieronder 2 )

Liturgie.

 


1 De ZWO-collecte is bestemd voor noodhulp en rampenpreventie in Ethiopië. Voor 23 miljoen mensen in Ethiopië, Kenia en Somalië dreigt hongersnood. Door aanhoudende, uitzonderlijke droogte gaan gewassen dood en sterven dieren. Volgens de Verenigde Naties is de situatie in de Hoorn van Afrika sinds 1981 niet zó nijpend geweest.
Via het internationale kerkelijke netwerk van Kerk in Actie kan met onze bijdrage water en voedsel uitgedeeld worden, vooral aan de meest kwetsbaren. Daarnaast wordt ook rampenpreventie gesteund: boeren en boerinnen leren vruchtbare grond vast te houden, de bodem te irrigeren en nieuwe gewassen te verbouwen, die tegen droogte kunnen. Ze gebruiken een weeralarm om te zien wanneer ze kunnen planten en oogsten. Ook leren ze andere bronnen van inkomsten (bv. een eigen bedrijf) te ontdekken, zodat ze minder kwetsbaar zijn als de oogst tegenvalt.
Helpt u mee om de collecte van 16 februari voor Ethiopië tot een succes te maken?
U kunt uw bijdrage in de collectezak doen. Deze kan ook worden overgemaakt naar de ZWO-bankrekening, NL70 RABO 0147 8902 33, o.v.v. “Ethiopie” of via de Appostel App.
Bijvoorbeeld een pakket droogtebestendige zaden kost 22 euro.
Hartelijk dank voor uw meeleven!
Met een groet van de ZWO-commissie.

2 De derde collecte in de maanden januari en februari is voor het medische complex Nachalat Eran, waar mensen met een lichamelijke en verstandelijke beperking wonen in Israël. Wonder boven zijn deze mensen gespaard toen de terroristen Israël binnenvielen.
Jack Kazemier en Goaitzen Couperus zijn daar naartoe geweest om te helpen.

Share Button

Comments are closed.

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow